Головне меню
Ваше замовлення

Угода користувача

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ  ПРО ПРОДАЖ ТОВАРІВ ТА НАДАННЯ ПОСЛУГ  МЕРЕЖЕЮ ЗАКЛАДІВ «VALERICHI»

Даний документ є офіційною пропозицією (публічним договором) відповідно до ст.633 Цивільного Кодексу

ФОП Курченко Валерій Васильович  іменований надалі «Продавець», який діє на підставі Виписки, пропонує укласти цей Договір публічної оферти про надання послуг через веб-сайт valerichi.com.ua будь-якій дієздатній повнолітній особі, іменованій надалі «Покупець», разом іменовані «Сторони».

Договір публічної оферти є публічним та, згідно ст.ст. 633, 641 Цивільного кодексу України, його умови однакові для всіх споживачів, беззастережне прийняття умов якого (оплата будь-яким способом відповідно до ч.2 ст. 642 Цивільного кодексу України) вважається акцептом даного Договору між Покупцем і Продавцем та засвідчує факт його укладання.


Визначення термінів

Договір публічної оферти (Оферта) – договір, публічно укладений між Продавцем та Покупцем про умови продажу товарів та надання послуг.

Покупець - будь-яка дієздатна фізична особа, що досягла 18 років, яка на підставі укладеного із Продавцем Договору публічної оферти придбаває товари та отримує послуги і оплачує їх.

Продавець – ФОП Курченко Валерій Васильович ІПН 2925110838, юридична адреса: Черкаська обл, Черкаський р-н, с.Червона Слобода, вул. Фестивальна 12

Документ на товари та послуги – розрахунковий документ (товарний чи касовий чек, квитанція в тому числі віртуальний, тощо), який одержує Покупець за результатами оплати товарів та послуг при отриманні/сплаті замовлення.

Товар – готові страви та напої, які пропонуються до продажу, відповідно до асортименту та цін, зазначених на веб-сайті valerichi.com.ua

Замовлення – належним чином оформлена Покупцем форма «Оформлення замовлення» на веб-сайті valerichi.com.ua придбання товарів та послуг, яка містить перелік готових страв та напоїв, які обрав Покупець для придбання і доставки придбаного, інформацію про Покупця (дані, які надають можливість ідентифікувати Покупця, адреса доставки, тощо), загальну ціну обраних товарів та ціну доставки, та/або повідомлення Покупцем телефоном необхідних для доставки даних оператору Продавця.

Доставка замовлення – доставка Продавцем обраних та замовлених для придбання Покупцем готових страв та напоїв з асортименту та за цінами, представленими на веб-сайті valerichi.com.ua

Готові страви – страви та напої, готові до вживання.


Загальні положення

1.1. Продавець здійснює продаж Товарів через веб-сайт valerichi.com.ua або за номерами телефонів, вказаними на Веб-сайті як номери телефонів закладів (вартість дзвінків встановлюється згідно тарифів операторів зв’язку).

1.2. Замовляючи товари та послуги через веб-сайт valerichi.com.ua та/або телефоном, Покупець погоджується з умовами даного Договору та надає згоду отримувати від Продавця підтвердження приймання замовлення текстовим повідомленням та голосовим звінком. У разі незгоди Покупець зобов'язаний негайно припинити використання сервісу і формування Замовлення на веб-сайті valerichi.com.ua та/або телефоном закладів, зазначених на веб-сайті valerichi.com.ua

1.3. Даний Договір, а також інформація про товар, представлена на веб-сайті valerichi.com.ua, є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.

1.4. Положення цього Договору можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку без повідомлення Покупця. Нова редакція Договору та/або додатків до нього набуває чинності з моменту її опублікування на веб-сайті valerichi.com.ua, якщо ним не буде передбачено інше.

1.5. Договір вважається укладеним з моменту направлення Продавцем електронного підтвердження прийняття Замовлення при оформленні Покупцем Замовлення без реєстрації/авторизації на веб-сайті valerichi.com.ua або з реєстрацією/авторизацією, а також з моменту прийняття від Покупця Замовлення за телефоном

1.6. Зобов’язання Продавця за Договором вважаються виконаними з моменту видачі Покупцю замовлення.

Покупець зобов’язаний прийняти та оплатити замовлення.

Продавець зобов’язаний видати Покупцю касовий або товарний чек, або інший розрахунковий документ, що підтверджує оплату замовлених товарів та послуг в тому числі в електронному форматі

1.7. Повідомляючи Продавцю своє ім’я, e-mail, номер телефону та місце доставки Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв'язку та даних Продавцем, а також третіми особами, що залучаються ним для цілей виконання зобов'язань перед Покупцями, з метою  передачі замовлення в доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов'язану з виконанням зобов'язань Покупцем в рамках Публічної оферти.

1.8. Погоджуючись з умовами Договору, Продавець підтверджує свою правоздатність та дієздатність, включаючи досягнення 18-річного віку, а також усвідомлює відповідальність за зобов’язання, що покладаються на нього в результаті укладання цього Договору.

1.9. Зобов’язання Покупця вважаються виконаними з моменту розрахунку за замовлені товари та послуги та прийняття доставленого замовлення.


Предмет договору, права та обов’язки сторін

2.1. За даним Договором Продавець бере на себе зобов’язання продати та,за домовленістю,  доставити товари та послуги запропоновані до продажу на веб-сайті valerichi.com.ua відповідно до оформленого належним чином Замовлення Покупця, а Покупець зобов’язується прийняти та оплатити замовлені товари та послуги.

2.2. Даний Договір поширюється на всі товари та послуги, розміщені на веб-сайті valerichi.com.ua на момент здійснення Замовлення Покупцем.

2.3. Продавець зобов'язується:

- продавати товари та надавати послуги, передбачені умовами даного Договору;

- забезпечити можливість замовлення та оплати товарів та послуг;

- надавати консультації з питань користування веб-сайтом valerichi.com.ua оформлення Замовлення;

- надавати інформацію, визначену Законом України «Про захист прав споживачів» про:

назву і адресу оператора ринку харчових продуктів, що виготовляє замовлені страви; температурні умови та термін зберігання готових страв; порядок пред’явлення скарг.

2.4. Продавець має право:

- відмовити у продажі та/або передачі замовлених і доставлених товарів та наданні послуг у зв'язку з неналежним виконанням Покупцем своїх зобов'язань відповідно до даного Договору;

- вносити зміни до даного Договору в односторонньому порядку;

- вносити зміни щодо інформації викладеної на веб-сайті valerichi.com.ua в односторонньому порядку та на власний розсуд.

2.5. Покупець зобов'язується:

- дотримуватись умов даного Договору,

- сплатити за замовлення;

- прийняти замовлення належної якості.

2.6. Покупець має право:

- вимагати від Продавця продажу товарів та надання послуг у відповідності до умов даного Договору.


Оформлення замовлення та реєстрація на веб-сайті valerichi.com.ua

3.1. Щоб оформити Замовлення Покупцю необхідно:

- обрати товари та послуги, представлені на веб-сайті valerichi.com.ua, їх кількість, та

натиснути «Замовити»;

- обрати спосіб отримання замовлення;

- після закінчення замовлення вибрати функцію «Оформлення замовлення»;

3.2. Покупець може здійснити замовлення шляхом особистого користування веб-сайтом valerichi.com.ua або телефонами які указані згідно адреси

3.3. Реєстрація на веб-сайті valerichi.com.ua здійснюється за допомогою вкладки  «Реєстрація».

3.4. Реєстрація на веб-сайті valerichi.com.ua не є обов'язковою для оформлення Замовлення.

 3.5. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Покупцем при реєстрації.

3.6. Покупець зобов'язується не повідомляти третім особам логін і пароль, вказані Покупцем при реєстрації. У разі виникнення у Покупця підозр щодо безпеки його логіна і пароля або можливості їх несанкціонованого використання третіми особами, Покупець зобов'язується негайно повідомити про це Продавця, 

3.7. Спілкування Покупця з операторами та іншими представниками Продавця має будуватися на принципах загальноприйнятої моралі і комунікаційного етикету. Суворо заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, а також погроз і шантажу, в незалежності від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані.


Порядок купівлі-продажу товарів та послуг

4.1. Продавець забезпечує наявність товарів, запропонованих на веб-сайті valerichi.com.ua

Супроводжуючі товар фотографії є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару. Супроводжуючі Товар описи/характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки.

4.2. У разі відсутності замовлених Покупцем товарів, продавець вправі виключити зазначений товар із Замовлення/анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця  шляхом направлення відповідного електронного повідомлення за електронною адресою, вказаною Покупцем при реєстрації та/або дзвінком оператора Продавця.

4.3. Покупець несе повну відповідальність за надання невірних відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

4.4. Після оформлення Замовлення на веб-сайті valerichi.com.ua Покупцеві надається інформація про орієнтовний час  приготування замовлення та/або доставки за адресою; за телефоном, який Покупець вказує при замовленні. 

4.5. Термін доставки може бути змінений Продавцем в односторонньому порядку у разі наявності об'єктивних, на думку Продавця, причин.


Доставка замовлення

5.1. Товар доставляється службою таксі

5.2. Територія доставки товарів, запропонованих на веб-сайті valerichi.com.ua, обмежена.

Уточнити інформацію щодо районів доставки можна за телефонами , вказаними в розділі контакти

5.3. Режим роботи Доставки співпадає з графіком роботи обраного закладу та може бути корегований Продавцем в односторонньому порядку  .

5.5. Затримки у доставці можливі, зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

5.5. Кур’єр служби таксі доставляє Замовлення Покупцеві на адресу, вказану у Замовленні та не зобов’язаний покидати свій транспортний засіб. Завчасно зв’язавшись з отримувачем, очікує за адресою, яку , при замовленні , вказав Покупець

5.6. Вартість доставки кожного Замовлення складає 150 грн. (сто п"ятдесят гривень). Вартість доставки може бути змінена в будь-який момент, виходячи з економічної доцільності без будь-яких попередніх повідомлень. Актуальна вартість замовлення вказується в корзині , при обранні способу отримання замовлення «Доставка» або оператором за телефоном.

5.7. Мінімальна сума замовлення відсутня

5.8. Обов'язок Продавця передати товар Покупцеві вважається виконаним у момент вручення Покупцеві Замовлення.

5.9. При прийнятті Замовлення від кур'єра, Покупець зобов'язаний перевірити товар на відповідність замовленому 

5.10. Покупець розуміє і погоджується з тим, що: здійснення доставки - окрема послуга, яка є частиною придбаного Покупцем товару, виконання якої закінчується в момент отримання Покупцем Товару. Претензії до якості придбаного Товару, що виникли після отримання та оплати Товару, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

5.11. У разі спорів щодо якості товару, вартість доставки не повертається.


Оплата товару

6.1. Ціна товару вказується в гривнях

 6.2. Сума замовлення складається з ціни замовлених товарів.

6.3. Ціна товару вказується на веб-сайті valerichi.com.ua. У разі невірної вказівки ціни замовленого Покупцем Товару, Продавець інформує про це Покупця під час підтвердження Замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане Замовлення вважається анульованим.

6.4. Ціна товару на веб-сайті valerichi.com.ua  бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем товар зміні не підлягає.

6.5. Оплата товару здійснюється Покупцем тільки  шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Продавця через веб-сайт 

6.6. Продавець вправі надавати знижки на товари та встановлювати програму бонусів та можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

6.7. У разі запровадження податків та зборів, що не включаються у вартість товарів ( послуг), і підлягають оплаті покупцем (замовником), суми таких податків та зборів будуть включені окремим рядком до Замовлення і підлягатимуть оплаті Покупцем разом із вартістю замовленого та доставки.


Відповідальність сторін

7.1. У разі невиконання або неналежного виконання своїх зобов'язань за Договором Сторони несуть відповідальність, передбачену законами та цим Договором.

7.2. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання товарів, придбаних на веб-сайті valerichi.com.ua, неналежного зберігання чи вживання прострочених страв.

7.3. У випадках, не передбачених цим Договором, Сторони несуть відповідальність, встановлену чинним законодавством України.

7.4. Продавець розглядає претензії Покупців протягом 10 робочих днів з моменту отримання таких претензій.

7.5. Покупець несе відповідальність за правильність внесених даних в форму замовлення або повідомлених оператору під час здійснення замовлення телефоном.


Порядок вирішення спорів

8.1 Всі спірні питання, які можуть виникнути щодо цього Договору або у зв’язку з його виконанням Покупець та Продавець вирішують шляхом проведення переговорів. Досудовий порядок врегулювання спору є обов’язковим.

8.2 Всі спірні питання розглядаються за наявності письмової претензії, що направлена рекомендованим листом засобами поштового зв’язку.

8.3 У випадку, якщо Покупець та Продавець не зможуть досягти згоди по спірним питанням шляхом переговорів, ці питання підлягають вирішенню згідно з діючим законодавством України.


Конфіденційність і захист інформації

9.1. Покупець дає свою згоду Продавцю на використання своїх даних (ім’я, електронну адресу, номер мобільного телефону), вказаних при здійсненні Замовлення через веб-сайт або повідомленні оператору служби доставки телефоном у спосіб передбачений п. 1.7. цього Договору, а також з метою забезпечення Виконавцем належного виконання обов’язків покладених на нього відповідно до умов Договору.

9.2. При реєстрації на веб-сайті valerichi.com.ua Покупець вказує: ім'я, , адресу електронної пошти, адресу доставки, номер контактного телефону та пароль для доступу до веб-сайту valerichi.com.ua. При оформленні замовлення Покупець вказує ім'я, адресу електронної пошти, номер контактного телефону

9.3. Здійснюючи Замовлення, Покупець надає згоду на збір, обробку, зберігання, використання Продавцем даних, вказаних у п. п. 1.7, 9.1, 9.2 Договору (крім паролю доступу до сайту) з метою обробки Замовлень Покупця

9.4. Сервісні повідомлення, що інформують Покупця про замовлення і етапи його обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Покупцем.

9.5. Продавець має право використовувати технологію «Cookies». «Cookies» не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

9.6. Продавець може отримувати інформацію про ip-адресу відвідувача веб-сайту valerichi.com.ua. Дана інформація не використовується для встановлення особи відвідувача веб-сайту.

9.7. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Покупцем на веб-сайті valerichi.com.ua в загальнодоступній формі.


Додаткові умови

10.1. Веб-сайт valerichi.com.ua може бути тимчасово частково або повністю недоступний унаслідок проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Продавець не відповідає за відсутність у Покупця доступу до мережі Інтернет. Покупець самостійно несе витрати, пов’язані із користуванням мобільним зв’язком, інтернетом, банківськими послугами, послугами платіжних систем. Якщо доступ на територію доставки є платним або обмеженим, Покупець самостійно, вчасно та за власний рахунок забезпечує доступ кур’єра на територію доставки або приймає замовлення перед входом на територію.

10.3. З усіх питань, неврегульованих в тексті цього Договору, Покупець та Продавець керуються чинним законодавством України.

10.4. Договір набирає чинності з моменту його акцепту - згідно п.1.2 та 1.5. цього Договору й діє до моменту виконання Договору.